Anna Byczek - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Anna Byczek

mgr Anna Byczek
dietetyk, absolwentka dietetyki na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Praca dietetyka jest dla niej połączeniem pasji do zdrowego stylu życia i wiedzy zdobytej w tym zakresie, opartej na najnowszych doniesieniach naukowych. Nieustannie rozwija się, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach z dziedziny dietetyki, psychodietetyki i zdrowego stylu życia. Priorytetem w jej działaniach są przede wszystkim zdrowie oraz dobre samopoczucie pacjenta. Podstawą jej pracy jest indywidualne, holistyczne podejście do każdego przypadku ukierunkowane na trwałą poprawę nawyków żywieniowych i zmianę stylu życia. Przyjmuje w Poradni Psychologicznej na Taborze oraz Centrum Medycznym Fortitudo w Rzeszowie.

Oferta: konsultacje w sprawie żywienia osób zdrowych (dorosłych, dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży, karmiących piersią, uprawiających sport, itp.); żywienie w chorobach dietozależnych; ocena stanu odżywiania oraz sposobu żywienia; dietoterapia w chorobach tarczycy, nadciśnieniu, cukrzycy, insulinoodporności, zespole jelita drażliwego (IBS), chorobie nerek, wątroby i trzustki, chorobie wrzodowej, zespole policystycznych jajników (PCOS), dnie moczanowej i wielu innych; planowanie prawidłowego żywienia dostosowanego do wieku i stanu zdrowia pacjentów; konsultacje jadłospisów w żywieniu zbiorowym (np. na plebaniach i w domach zakonnych); diety redukcyjne dla osób z nadwagą i otyłością.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Cennik: pierwsza wizyta – 100 zł, wizyta kontrolna (co 2 tygodnie) – 50 zł,  jadłospis 7-dniowy – 80 zł, jadłospis 14-dniowy – 130 zł, jadłospis specjalistyczny – 150-250 zł, modyfikacja jadłospisu – do 50 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 42 1090 2590 0000 0001 4745 3403.

Kontakt: tel. 509 921 359, e-mail: abyczek.dietetyk@gmail.com, www.fortitudo.pl.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego