Ewa Pitera - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Ewa Pitera

mgr Ewa Pitera
Psycholog, absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W swojej pracy korzysta z podejścia tzw. "Trzeciej Fali" terapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii akceptacji i zaangażowania ACT i terapii schematu, ukończyła także szkolenie z terapii zaburzeń lękowych CTB. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego, Domu Dziecka, Stowarzyszeniu "U Siemachy" oraz "Bawiarence". Prowadziła warsztaty rozwojowe dla kobiet. Zależy jej na tym, aby każda kobieta nie tyle zastanawiała się nad tym, co powinna, ale by przede wszystkim zauważyła siebie, by zwróciła uwagę na swoje potrzeby i o nie zadbała. Ważna jest dla niej akceptacja siebie, swoich doświadczeń, możliwości i ograniczeń. Lubi zasłuchać się w drugiego człowieka i szum fal.
Oferta: wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, terapia akceptacji i zaangażowania, terapia schematu, terapia przy użyciu technik poznawczo-behawioralnych.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 89 9096 0004 2012 0080 8938 0001.

Kontakt: tel. 575 975 545, e-mail: ew.ewpitera@gmail.com, www.poradnia.tabor.rzeszow.pl.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego