Małgorzata Michajłyszyn - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Małgorzata Michajłyszyn

mgr Małgorzata Michajłyszyn
Ukończyła Psychologię o specjalności klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.  Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Naukowego Koła Psychoterapii SWPS.  Posiada również wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii i pedagogiki. Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym Ducha Świętego w Sandomierzu na Oddziale Psychiatrycznym i Paliatywnym oraz  Oddziale Neurologicznym i Udarowym Kliniki Neurologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Współpracuje z dziećmi z zaburzeniami neurorozwojowymi oraz ich rodzicami w Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej Dziennej Dla Dzieci Caritas w Sandomierzu. Brała udział w warsztatach „Uważność jako trening metapoznawczy z komponentem rozwijania akceptacji, empatii i współczucia”, prowadzonych przez   certyfikowanych trenerów Metody Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR)  Polskiego Towarzystwa Mindfulness oraz „Filmoterapia – psychoedukacyjna i rozwojowa praca z filmem w praktyce”. Uczestniczyła w licznych szkoleniach  m.in. z zakresu wsparcia psychologicznego, interwencji kryzysowej, pracy z pacjentem, który doświadczył wykorzystania seksualnego, pracy z parą oraz efektywnego zarządzania zespołem, wspierania w realizacji celów, coachingu, negocjacji i efektywnego procesu zmiany. Nastawiona na systematyczny rozwój i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Zainteresowana i prowadząca badania w zakresie wpływu medytacji chrześcijańskiej na emocje własne, w interakcji z innymi i poziom empatii. Zafascynowana człowiekiem, jego możliwościami i potencjałem. Ceniąca odpowiedzialne,  aktywne, twórcze życie z sensem, zgodne z własnymi wartościami. Prywatnie  żona i mama. Pasjonatka dobrego filmu, tańca towarzyskiego i górskich szlaków.
Oferta: wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych i młodzieży, pomoc w odkrywaniu swojego potencjału i urzeczywistnianiu siebie,  wspieranie w rozwoju osobistym oraz psychoedukacja.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Psychoterapia grupowa – 50 min. / 30 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 89 9096 0004 2012 0080 8938 0001.

Kontakt: tel. 661 616 698, e-mail: mmichajlyszyn@gmail.com, www.poradnia.tabor.rzeszow.pl.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego