Monika Chochla - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Monika Chochla

mgr Monika Chochla
Psycholog, trener kompetencji miękkich i coach. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Profesjonalnego Coachingu, szkolenie I i II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania, kurs trenerski ROZVIYAK oraz liczne szkolenia zwiększające kompetencje pracy z pacjentem. Od 8 lat pracuje w obszarze rozwijania potencjału i skuteczności w działaniu jako trener i coach. Od 2015 roku współpracuje z Domem Diecezjalnym TABOR jako psycholog, a jej praktyka obejmuje udzielanie poradnictwa psychologicznego i terapii krótkoterminowej w zakresie problemów z wyrażaniem emocji, poczucia własnej wartości, kłopotów w relacjach rodzinnych i z negatywnym myśleniem o sobie i świecie. Prowadzi autorskie warsztaty psychologiczne dla osób wierzących, pisze artykuły dla Deon.pl i tworzy bloga www.chcemisie.com.pl. Przyjmuje w gabinecie w Rzeszowie i Nowym Sączu. Prywatnie żona, mama, pasjonatka długich wypraw rowerowych i tańca w każdej formie.
Oferta: wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych, krótkoterminowa terapia w nurcie Racjonalnej Terapii Zachowań, coaching, warsztaty dla osób dorosłych.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 42 1090 2590 0000 0001 4745 3403.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego