Patrycja Ewa Longawa - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Patrycja Ewa Longawa

mgr Patrycja Ewa Longawa
Psychoterapeutka (nurt integracyjny) i arteterapeutka. Posiada dyplom magistra socjologii ze specjalizacją z zakresu psychosocjologii, jest w trakcie 5-letnich jednolitych studiów z psychologii oraz dyplomowania z psychoterapii w 4-letniej szkole psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie. Pracuje w nurcie integracyjnym, łaczącym m.in. podejście psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne oraz terapię schematów. Doświadczenie kliniczne zdobywała na psychiatrycznym oddziale dziennym Szpitala Wolskiego w Warszawie (terapia grupowa leczenia nerwic i zaburzeń osobowości, gdzie poza sesjami psychoterapeutycznymi odbywały się zajęcia z zakresu psychodramy, filmoterapii, relaksacji, psychogimnastyki i psychorysunku). Jest dyplomowanym arteterapeutą. Ukończyła kurs "Arteterapia – kultura przeciw wykluczeniu" (430 godzin, Centrum Łowicka). Poprzez prowadzenie zajęć kreatywnych współpracowała z ośrodkiem Fundacji Światło dla Życia, która zajmuje się leczeniem zaburzeń odżywiania oraz Domem Opieki Św. Franciszka (wsparcie psychologiczne dla osób u kresu życia). W swojej karierze zawodowej wcześniej zajmowała się organizacją wydarzeń społecznych i edukacyjnych, głównie z zakresu nowych technologii i marketingu oraz organizacją warsztatów i festiwali. Eventy oraz wolontariat dał jej szerokie doświadczenie kontaktu z tzw. millenialsami, cyfrowym pokoleniem Y i Z oraz świadomość problemów dotykających młodych dorosłych, czyli osób w grupie wiekowej ok. 18-35 lat. W wolnym czasie preferuje zgłębiać swój rozwój osobisty i duchowy w ujęciu chrześcijańskim. Lubi czytać książki o tematyce psychoterapeutycznej i oddawać się pasji tworzenia, głównie malowaniu.
Oferta: indywidualna psychoterapia w nurcie integracyjnym i arteterapia, wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne, prowadzenie warsztatów i organizacja eventów łączących psychoedukację z rozwojem osobistym, duchowym i artystycznym.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 89 9096 0004 2012 0080 8938 0001.

Kontakt: tel. 696 424 791, e-mail: jestnadzieja@icloud.com, www.jestnadzieja.com.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego