Paulina Tumidajewicz - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Paulina Tumidajewicz

mgr Paulina Tumidajewicz
Dyplomowany specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia w trakcie procesu certyfikacji w Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pedagog i psychoprofilaktyk, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, autorka artykułów naukowych: Rozwód rodziców piętnem na teraźniejsze i przyszłe życie młodego człowieka (w: Familiologia XXI wieku wyzwania i oczekiwania wobec współczesnej rodziny, red. U. Gruca-Miąsik, Rzeszów – co dalej? (w: Rodzina – centrum świata, red. U. Gruca-Miąsik, Rzeszów 2014), Rola internetu w stymulowaniu rozwoju dzieci i młodzieży (w: Opieka jako kategoria wychowawcza. Metody i formy stymulacji dzieci i młodzieży w rodzinie i środowisku lokalnym, red. U. Gruca-Miąsik, Rzeszów 2016). Ukończyła 2-letnie studia podyplomowe z terapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, a także uczestniczyła w kursach specjalistycznych: Praca terapeutyczna z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi w pogłębionym programie terapii, Terapia osób z uzależnieniami behawioralnymi, Kompendium wiedzy profilaktycznej z zakresu uzależnień behawioralnych, Metody i techniki w pracy z dzieckiem z ADHD. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów akredytowanych przez PARPĘ jako terapeutka i psychoprofilaktyk w Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie i jest członkiem Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Oferta: wsparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne, indywidualna i grupowa terapia uzależnień od alkoholu i innych substancji chemicznych oraz uzależnień behawioralnych, terapia osób współuzależnionych oraz z zaburzeniami adaptacyjnymi, prowadzenie warsztatów z zakresu profilaktyki uzależnień oraz umiejętności psychospołecznych.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 89 9096 0004 2012 0080 8938 0001.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego