Piotr Osak - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

Piotr Osak

mgr Piotr Osak
Dyplomowany specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia, terapeuta par i rodzin, terapeuta zaburzeń odżywiania, magister pedagogiki (specjalność: profilaktyka społeczna i resocjalizacja), magister sztuki w dziedzinie muzyki. Ukończył Uniwersytet Rzeszowski (pedagogika, edukacja artystyczna, zarządzanie zasobami ludzkimi). W Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie ukończył 2-letnie Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia, a także Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania (120 godz.), I i II stopień szkolenia podyplomowego z zakresu terapii rodzin w podejściu systemowym (400 godz.). Ponadto ukończył szkolenia specjalistyczne: Dialog motywujący i terapia poznawczo-behawioralna w terapii i profilaktyce uzależnień, Motywator – szkolenie specjalistyczne oparte na dialogu motywującym i transteoretycznym modelu zmiany, Psychologia kryzysu i interwencji kryzysowej, Interwencja kryzysowa wobec osób zagrożonych samobójstwem, Profilaktyka i terapia uzależnień od internetu, Dogoterapia. Odbywał staż kliniczny w Szpitalu Specjalistycznym im. Dr. J. Babińskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzeszowie, Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie, Zakładzie Opieki Zdrowotnej - Oddział Terapii Uzależnień w Straszęcinie, Poradni Leczenia Odwykowego w Przecławiu i Zakładzie Karnym w Dębicy. Obecnie pracuje na Oddziale terapeutycznym Zakładu Karnego w Rzeszowie. Jest miłośnikiem górskich wędrówek, uprawia sport (bieganie, jazda na rowerze), podróżuje, czyta książki i jest szczęśliwym posiadaczem kota Stefana.
Oferta: sparcie psychologiczne w sytuacjach kryzysowych i poradnictwo psychologiczne, terapia uzależnień od alkoholu i innych substancji chemicznych oraz uzależnień behawioralnych, terapia osób współuzależnionych oraz z zaburzeniami adaptacyjnymi, terapia par i rodzin (w podejściu systemowym), terapia zaburzeń odżywiania, interwencje kryzysowe, muzykoterapia.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Mediacje małżeńskie i rodzinne / terapia par i rodzin – 90 min. / 200 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 42 1090 2590 0000 0001 4745 3403.

Kontakt: tel. 508 822 068, e-mail: p_osak@wp.pl, www.sw.gov.pl.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego