s. Loretta Katarzyna Dmytryszyn - [ Psychoterapia dr Krupa ]

Przejdź do treści

Menu główne:

s. Loretta Katarzyna Dmytryszyn

s. mgr Loretta Katarzyna Dmytryszyn
Psychoterapeutka w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym Gestalt, socjoterapeutka, pedagog. Ukończyła studia pedagogiczne magisterskie, podyplomowe teologiczne i socjoterapeutyczne, uczestniczyła w dwuletnim szkoleniu w Psychodynamicznym Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyła roczne szkolenie w ramach Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt i w tym samym miejscu kontynuuje Szkołę Psychoterapeutów. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz towarzysząc młodzieży w okresie dojrzewania. Wiele lat pracowała w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii wspierając młodzież z zaburzeniami zachowania i emocji oraz zagrożoną niedostosowaniem społecznym i demoralizacją. Odbywała staż w Oddziale Psychiatrycznym dla dorosłych a także w Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Brała udział w szkoleniach w zakresie komunikacji m.in. „Porozumienie bez przemocy” oraz „Dialog motywujący”. Realizowała projekty związane z przeciwdziałaniem handlowi ludźmi. Aktualnie pracuje w Domu dla Dzieci i Młodzieży „Nadzieja”. Człowiek jest dla niej tajemnicą, która niesie w sobie unikalny potencjał i wartość. Dlatego uważność i cierpliwość, jednocześnie autentyczność i aktywne słuchanie to postawy, które są dla niej kluczowe dla stworzenia relacji terapeutycznej. Ma gotowość towarzyszenia osobom, które cierpią i doświadczają bezradności wobec trudnych sytuacji życiowych.
Oferta: psychoterapia indywidualna w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym; pomoc w procesie poznawania siebie, swoich emocji, potencjału, reakcji, potrzeb aby poprzez poszerzenie świadomości odzyskiwać wpływ na kształt swojego życia; wsparcie dla osób przeżywających kryzysy i trudności życiowe; wsparcie dla rodziców przeżywających trudności w procesie wychowania, towarzyszenie młodzieży, która napotkała trudności w kryzysie dorastania poprzez pomoc w odkrywaniu siebie i swojego potencjału; prowadzenie grup socjoterapeutycznych, psychoedukacyjnych i psychoterapeutycznych dla młodzieży.

Czas trwania i koszt sesji: Sesje odbywają się w gabinecie lub online. Konsultacje / sesja terapeutyczna – 50 min. / 120 zł. Płatność na portierni odliczoną gotówką lub kartą albo przelewem bankowym (tytuł: "Poradnia") na konto: 89 9096 0004 2012 0080 8938 0001.

Kontakt: tel. 782 840 140, e-mail: s.loretta24@gmail.com, www.kpow.rzeszow.opoka.org.pl.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego